Evsel ve Küçük İşletmelere Uygun Su Arıtma Cihazları

İçme su arıtma sistemleri için kullanılan filtrelerin ve diğer ekipmanların kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Tuna Su Arıtma, su arıtma cihazı ürünlerinde 1. sınıf kalite filtre, membran, pompa ve ekipmanları kullanır. Böylece hem estetik hemde kaliteli ve uzun ömürlü su arıtma cihazlarını siz müşterilerimize sunarız. Unutmayalım ki su arıtma cihazı alırken arıtılan suyun yüksek kalitede olması sağlığımız için önemli bir faktördür. Arıtma cihazı tarafından arıtılmış suyun berraklığı, tadı ve içimin kolay olması da önemli bir faktördür.
Tescilli markamız olan Aquamate Su Arıtma Cihazı piyasadaki en iyi su arıtma cihazları arasında kendisine yer bulmaktadır.

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Tuna Su Arıtma Sistemleri olarak, yılların verdiği deneyimle Türkiye’de ve yurt dışında projelendirmeden işin teslimine kadar birçok su arıtma sistemi projesine imza atmıştır. Su arıtma sistemi kurulumundan sonraki bakım ve servis hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir. Tuna Su Arıtma Sistemleri, su arıtma alanında dünyanın önde gelen, en güvenilen markalarının temsilciliğini yapmakta. Su arıtma sisteminin kullanıldığı tesislere malzeme temini dahil, tasarım ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.