Damacana sulara aylık ödediğiniz fiyatın çok daha altında bir maliyet.

Tuna Su Arıtma Sistemleri‘nin kayıtlı markası olan Aquamate su arıtma cihazlarının sahip olma maliyeti çok uygundur. Kullandığınız damacana sular ile karşılaştırıldığında çok ucuza su içmiş olacaksınız. Bu nedenle su arıtma cihazı fiyatları yatırımınızın karşılığını çok kısa sürede damacana su almaktan ettiğiniz tasarrufla alacaksınız.

kumbaraBöylelikle kaliteli, alkali ve sağlıklı suyu çok ucuz fiyata içmiş olacaksınız. Aquamate su arıtma cihazları ile dışarıdan içme suyu alma ihtiyacınızı ortadan kaldırıp güvenle içebileceğiniz suyu evinizde, ofisinizde karşılamış olacaksınız.

Su arıtma cihazı fiyatlarını, damacana ve pet sulara verilen 1 yıllık parayla karşılaştırdığımızda toplam sahip olma maliyeti oldukça ekonomiktir. Ayrıca su arıtma cihazı satın alarak damacana suyun zararlarından da korunmuş olacak, evinizde sağlıklı, güvenli ve ekonomik suyu kendiniz üreteceksiniz.

Bir diğer seçeneğinizde arıtmalı su sebili almak. Ev ve işyerleri için son derece şık tasarıma sahip arıtmalı su sebilimizle anında sıcak ya da soğuk su ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.